2 АВПериметр трикутника ABC дорівнює 17 см.4 см, ВС = 5 см. Знайди довжину третьоїсторони

трикутника. На скільки сантиметрів вонадовша, ніж сторона АВ? АВС?​

Ответы на вопрос

Отвечает Терехов Андрей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1. 17-(4+5)=17-9=8 см -3-я строна треугольника.

2. 8-4=4 см

3. 8-5=3 см