У 2 кг сплаву олова цинку й міді є 800 г олова і 400 г цинку скільки міститиметься цинку й міді у 3

кг такого самого сплаву СРОЧНООООО

Ответы на вопрос

Отвечает Лебрет Валерия.

2 кг = 2000 г

2000 - (800 + 400) = 2000 - 1200 = 800 г - масса меди в сплаве

1 способ.

1) 3 : 2 = 1,5 (раз) - во столько раз больше масса сплава;

2) 800 · 1,5 = 1200 г - масса меди;

3) 400 · 1,5 = 600 г - масса цинка.

2 способ.

1) Пропорция: 2 кг сплава - 100%

                        0,8 кг меди - х%

х = 0,8 · 100 : 2 = 40% - процентное содержание меди в сплаве;

2) Пропорция: 2 кг сплава - 100%

                          0,4 кг цинка - х%

х = 0,4 · 100 : 2 = 20% - процентное содержание цинка в сплаве;

3) Пропорция: 3 кг сплава - 100%

                          х кг меди - 40%

х = 3 · 40 : 100 = 1,2 кг - масса меди в сплаве;

4) Пропорция: 3 кг сплава - 100%

                          х кг цинка - 20%

х = 3 · 20 : 100 = 0,6 кг - масса цинка в сплаве.

Ответ: 1,2 кг меди и 0,6 кг цинка.

Отвечает Чиванов Илья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Знайдемо скільки олова знаходиться у 3 кг такого самого сплаву

2 кг - 800г олова

3кг  -  х г олова

х=3*800:2

х=1200 г олова у сплаві

Знайдемо скільки цинка знаходиться у 3 кг такого самого сплаву

2кг - 400 г цинка

3 кг - х г цинка

х=3*400:2

х=600 г цинка у сплаві

3000 - 1200-600=1200 г міді міститиметься  у 3 кг такого самого сплаву