Знайдіть міри кутів трикутника якщо вони пропорційні числам 1,3,5


Ответы на вопрос

Отвечает Хиссамудинова Дарья.

Ответ:

20,60,100 градусIв

Пошаговое объяснение:

сума кутів трикутника 180градусів

Один кут складае 1 частину,другий 3 частини ,третiй 5.Усього 9 частин.

Дiлимо 180 градусiв на 9 частин. 180:9=20

Перший кут одна частина 20 градусiв

Другий кут 3 частини 3*20=60 градусiв

Третiй кут 5 частин 5*20=100

Перевiряемо 20+60+100=180 градусiв