Укажіть первісну для функції f(x) = 3 cos 3x + 1/2sinх/2 , графік якої проходить через точку А

(п/2;-2/3).

Ответы на вопрос

Отвечает Коноваленко Женя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

∫ (3 cos 3x + 1/2sinх/2)dx = sin3x -cos (x/2) +C

-2/3 = sin(3* π/2) - cos (π/4)+C

-2/3 = -1 -√2/2 +C

C =\frac{2+3\sqrt{2} }{6}

первообразная   sin(3x) -cos(\frac{x}{2} ) +\frac{2+3\sqrt{2} }{6}