Маса жінки 64 кг ,що становить 4/5 від маси чоловіка . тоді маса чоловіка​


Ответы на вопрос

Отвечает Чубиев Виталий.

Ответ:

80 кг

Пошаговое объяснение:

1) 64 ÷ 4 = 16 (кг) 1/5 маси чоловіка

2) 16 × 5 = 80 (кг) маса чоловіка