Перше число а,друге у 7 разів більше.Знайди суму цих чисел. (Склади і запиши вираз.)​


Ответы на вопрос

Отвечает Крехняк Юлія.

Ответ:

n

m=7n

n+m=n+7n=8n

нехай n=1,то n+m=8