Знайдіть площу прямокутника, сторони якого дорівнюють 7 см і 3 см.​


Ответы на вопрос

Отвечает Мелкий Саша.

Ответ:

Площа прямокутника 21 см²

Пошаговое объяснение:

a = 7 см

b = 3 см

S- ? см²

Формула площі прямокутника :

S = a * b , де

а і b - сторони прямокутника

Підставимо дані , які дано за умовою і знайдемо площу :

S = 7 * 3 = 21 cм²