У хлопчика було 2 чорних кролiв i 3 бiлих , а сiрих -у 5 разi бiльше, нiж чорних i бiлих разом

Скiльки сiрих кролiв було у хлопчика?

Ответы на вопрос

Отвечает Волокушкин Святослав.

Ответ:

2+3=5 чорні і білі разом

5*5=25 сірі

Отвечает Арбузина Виктория.

Ответ:

1)2+3=5(чорних на білих разом)

2)5×5=25(сірих кролів)

Пошаговое объяснение:

Відповідь: у хлопчика було 25 сірих кролів