Тура теңдік болатындай бос орынға тиісті сандарды қойып жаз. (): 6 = 8 + 4(т): 7 = 3 +7() : 5 = 4

+ 9​

Ответы на вопрос

Отвечает Тулайдан Даня.

Ответ:

72:6=8+4

70:7=3+10

65:5=4+9