А) Карлсон пролетів за 2 години акм. Скільки кілометрів він пролетить за 5 годин?як його записать​


Ответы на вопрос

Отвечает Намятова Соня.

за 2 год-а км

за 5год - х км

визначаемо скільки кілометрів за 1 годину пролетить Карлсон

а/2- за 1год

а за 5год? В5 разів більше:

а/2*5=а/2*5/1=5а/2