1/3 відстані — 250 км. Чому дорівнює вся відстань?


Ответы на вопрос

Отвечает Кудрякова Ангелина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

250 : 1/3 = 250 * 1/3 = 250 * 3/1 = 750/1 = 750 км