З одного пункту одночасно в одному напрямі рушили два велосипедисти. Швидкість першого 15 км/год, а

другого на 20% більша. Якою буде відстань між ними через 3 години після початку руху. пж помогите.

Ответы на вопрос

Отвечает Медведева Алина.

Ответ:

9 км

Пошаговое объяснение:

Якою буде відстань між велосипедистами через 3 години після початку руху.

За умовою дано :

Рух в одному напрямі.

Швидкіcть першого велосипедиста (V₁) - 15 км/год

Швидкість другого велосипедиста (V₂) - ? , на 20% більша.

Час руху (t) - 3 години

Відстань (S) - ? км

Щоб розв"язати цю задачу потрібно знайти швидкість віддалення і помножити її на час руху.

1) Знайдемо швидкість другого велосипедиста.

Приймемо , що швидкість першого велосипедиста 100%, а швидкість другого велосипедиста на 20% більше, отже швидкість другого велосипедиста :

100 + 20 = 120% від швидкості першого велосипедиста

120% = 120 : 100 = 1,2

15 * 1, 2 = 18 км/год

2) Знайдемо швидкість віддалення. Для цього від більшої швидкості віднімемо меншу :

V = V₂ - V₁ = 18 - 15 = 3 км/год

3) Тепер знайдемо якою буде відстань між велосипедистами через 3 години після початку руху :

S = V*t = 3 км/год * 3 год = 9 км

Через 3 години, після початку руху, відстань між велосипедистами буде 9 км.