Екі саны қосындысы 715-ке тең. Бірінші қосылғыш нөлмен аяқталады. Егер осы нөлді сызып таста, онда

екінші қосылғыш шығады Осы сандарды тап.

Ответы на вопрос

Отвечает Ратникова Дарья.

Ответ: Бірінші сан 65, екінші сан 650

Пошаговое объяснение:

Теңдеу құрамыз :

10х+х=715

11х=715

х = 65

10х=10*65=650

х=1*65=65