4) Бос орынға сандарды жаз. Қосудың ауыстырымдылық қасиетін қолдан. 1 + 6 = +2+4 = +3+7. = +​


Ответы на вопрос

Отвечает Лобацкая Арина.

Ответ:

Дұрыс жауап:(Правильный ответ)

1+6=6+1=7

2+4=4+2=6

3+7=7+3=10

Қалай - болса солай.(как-то так)

Пошаговое объяснение:

Менің жауабымды ең жақсы етіңіз★★★★★.(сделай мой ответ лучшим)