На двох полицях стоїть 25 книжок. Скільки книжок стоїть на кожній полиці, якщо на першій на 15

книжок менше, ніж на другій?Задача 2Знайди два числа, якщо відомо, що їх сума дорівнює 38, а різниця 12ЗадачаОдне з чисел на 19 більше від другого, а їх сума дорівнює 77. Знайдіть ці числаСкажите пожалуйста нужно до послезавтра . НУЖЕН СПОСОБ НА 4 РИШЕНИЯ НА ПЕРВУЮ ЗАДАЧУ!!!!!!!!СКАЖИТЕ КТО ЗАНАЕТ. НА ВСЕ ОСТАЛЬНИЕ ТОЛЬКО ОДНО РЕШЕНИЕ . ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Егор.

Ответ:

задача 1

1) 25-15= 10(книж.)-на першій полиці

2) 25-10= 15 (книж.) - на другій полиці

задача 2

25 та 13

25+13=38

25-13=12

3 задача

58 та 19

58+19=77