Учні третього класу зібрали 300 кг макулатури за 6 днів, а четрвертого - за 3 дні. За скільки днів

учні зберуть цю макулатуру, якщо працюватимуть разом?

Ответы на вопрос

Отвечает Малыхов Иван.

Ответ:

2 днi

Пошаговое объяснение:

 \frac{1}{x}  =  \frac{1}{6}  +  \frac{1}{3}  \\ x =  \frac{18}{9}  = 2