Дамир тирге әкесімен бірге барды. Шарт мынандай болды: Дамир 5 ретатады, және де әр тигізген оқ

үшінтағыда 2 рет атуға мүмкіндік алады.Барлығы Дамир 25 рет атты. Олқанша рет дәл тигізді?​

Ответы на вопрос

Отвечает Сайнова Ару.

Ответ:

логикаға сүйенсек Дамир тигізу үшін 1 оқ құртуы керек.

5-1=4

4+2=6

6-1=5

5+2=7 дәл осылай ол 25 рет дәл тигізді.