велосипедист піднімається на гору із швидкістю 12 км/ год і з'їджає з гори тією самою дорогою зі

швидкістю 20 км/год різниця у часі між підйомом та спуском 16 хв яка довжина дороги ​

Ответы на вопрос

Отвечает Козырева Маша.

Ответ:

8 км - длина дороги

Пошаговое объяснение:

12 км/ч - скорость велосипедиста, когда он едет в гору

20 км/ч - скорость велосипедиста, когда он едет с горы

16 мин = 4/15 часа

L (км) - длина дороги

L/12 - L/20 = 4/15

5L/60 - 3L/60 = 4/15

2L = 60 * 4/15

L = 16 : 2

L = 8 (км) - длина дороги

Проверка:

8 : 12 = 2/3 (часа) = 40 (мин) - в гору

8 : 20 = 2/5 (часа) = 24 (мин) - с горы

40 - 24 = 16 минут - верно