Довжина прямокутної клумби - 30 м, а її периметр - 84 м. На скільки метрів ширина клумби менша за

її довжину?

Ответы на вопрос

Отвечает Ступин Артём.

Відповідь:

На 18 м

Покрокове пояснення:

84-30-30=24(ширина х2)

24/2=12(ширина)

30-12=18 м (різниця)

Отвечает Слинько Вова.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Периметр дорівнює : Р= 2(a+b) звідси знайдемо ширину

b=(P-2a)/2= (84-2*30)/2= 12 м

30- 12= 18 см на стільки метрів ширина клумби менша за її довжину