Обчисліть площу поверхні прямокутного паралелепіпеда, виміри якого дорівнюють 9 см, 7 см та 13 см.²


Ответы на вопрос

Отвечает Бойков Виктор.

Відповідь: если ми имеєм площади, то 9*2+7*2+13*2=58см в квадрате

если там длина сторон, то:

1)9*7=63 см в квадрате

2)9*13=117 см в квадрате

3)7*13=91 см в квадрате

4)(63+117+91)*2=542 см в квадрате

Покрокове пояснення: