Площа прямокутника зі сторонами 9 см і 12 дорівнює (вписати тільки число без одиниць вимірювання)


Ответы на вопрос

Отвечает Кореньков Валентин.

Ответ: 108

Пошаговое объяснение:

S=a*b=9*12=108 cм2