бірінші бидонда екіншіге қарағанда 3есе артық сүт бар. Бірінші бидоннан алып екіншіге 20л сүт

құйса, онда бидондардағы сүт мөлшері бірдей болады. Әрбір бидонда қанша сүт бар.​

Ответы на вопрос

Отвечает Белый Максим.

Ответ:

3х-20=х+20

3х-х=20+20

2х=40

Х=40:2

Х= 20 литр 2 бидонда

3х=20*3=60 литр 2 бидонда

Пошаговое объяснение: