Першого дня човен проплив 5/19 усього шляху, а другого – 7/19 усього шляху. Відомо, що за два дні

човен проплив 36 км. Скільки кілометрів становить увесь шлях човна?

Ответы на вопрос

Отвечает Никифоров Антон.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

5/19 + 7/19 = 12/19 часть всего пути прошла лодка за два дня

36 : 12/19 = 36 * 19/12 = 3*19 = 57км весь путь лодки