Знайти координати точки N якщо вектор MN має координати (4;-3) і точка M має координати (1;-3) ​


Ответы на вопрос

Отвечает Медведева Дарья.

Ответ:

N (5; -6)

Пошаговое объяснение:

MN (   X(N) - X(M) ; Y(N) - Y(M)   )

то есть X(N) - 1 = 4, Y(N) - (-3) = -3;

X(N) = 4+1 = 5, Y(N) = -3 + (-3) = -6.

Следовательно, N (5; -6)