-90°. Ертедегі есеп. Парсы шаруасы үш ұлына 17 түйесін мұраға қалдырды. Бірінші ұлына барлық

түйесінің 4-ін, екінші ұлына 2 1 1 -ін, үшінші ұлына -ін алуды тапсырды. Ағайындылар көп 3 9 ойланды, бірақ әкесінің мұрасын ол айтқандай етіп бөле ал- мады. Сол кезде олардың жанынан түйесімен Қожанасыр өтіп бара жатыр еді. Ол түйелерге өзінің түйесін қосып, мәселені шешуді ұсынды. Қожанасырдың түйесін қосып, ағайындылар түйелерді әкесі айтқандай бөліп алды. Қожанасыр да өз түйесін қайтарып алып кетті. Ойланыңдар, бұл қалай болған?

Ответы на вопрос

Отвечает Таумарк Ренат.

Ответ:1 ші балаға 9 2ші балаға 6 3 ші балаға 2

Пошаговое объяснение:

17+1=18

18×1 2=9

18×1 3=6

18×1 9=2

9+6+2=17