Обчисліть довжину кола, радіус якого дорівнює 3/4 м.​


Ответы на вопрос

Отвечает Хотяинцева Вика.

Ответ:

Довжина кола= 4,71 м

Пошаговое объяснение:

За формулою довжини кола через радіус  P = 2 π r, знаходимо невідоме

Р= 2 π*3/4  = 2*3,14*3/4=4,71