2 Знайди ширину прямокутника, площа якого дорівнює 35 дм/2, адовжина — 7 дм.​


Ответы на вопрос

Отвечает Громов Влад.

Формула площі прямокутника наступна:

S = a · b, де a - ширина, b - довжина, S - площа

Виразимо з цієї формули ширину:

a = \frac{S}{b} = \frac{35}{7} = 5 dm

Відповідь: 5 дециметрів.

Отвечает Иванов Владислав.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Площа дорівнює: S=a*b звідси знайдемо ширину

b=S/a = 35/7= 5 дм