Скільки відсотків години становить 36 хвилин?ВаріантиА(50)Б(20)В(30)Г(60)​


Ответы на вопрос

Отвечает Архипов Алексей.

Ответ:

г(60)

Пошаговое объяснение:

36:60×100=0,6×100=60