у трьох селищах 6000 жителів. у другому селищі удвічі більше ніж у першому а в третьому на 500

жителів менше ніж у другому скільки жителів у другому селещі​

Ответы на вопрос

Отвечает Грачев Влад.

Відповідь: маємо рівняння

х+2х+2х-500=6000

5х-500=6000

х=(6000+500)/5

х=6500/5

х=1300

2х*1300=2600 -в другому селищі

Відпвідь: у другому селищі 2600 жителів

Покрокове пояснення: