Х- тын кандай матынде 5х +4орнегынын маны 1) 20; 2)-30 3)-3,8


Ответы на вопрос

Отвечает Лугіна Аня.

Ответ: Егер берілгені дұрыс болса, осылай шығады.

Пошаговое объяснение:


Отвечает Волк Рома.
1) 5х+4=20
5х=16
х=3,2


2) 5х+4=-30
5х=-34
х=6,8


3) 5х+4=-3,8
5х=7,8
х=1,56