Дріб який рівний дробу 5/11


Ответы на вопрос

Отвечает Мусій Наталя.

Відповідь:

10/22;15/33

Покрокове пояснення:

Сократить дробь нельзя (11-простое число), поэтому будем увеличивать дробь.

5/11*2=5*2/11*2=10/22

5/11*3=5*3/11*3=15/33

И ТД.