На тарілці лежать 8 однакових пиріж­ків, три з яких з м'ясом, а решта — з повидлом. Яка ймовірність

того, що навмання взятий пиріг — із повид­лом?

Ответы на вопрос

Отвечает Устинова Катя.

Ответ:

62.5%

Пошаговое объяснение:

100%=8

100/8=12.5%(1 пирожок составляет от общей численности)

8-3=5(кол-во пирожков с повидалом)

5*12.5%=62.5%-шанс взять пирожок с повидлом