881. Велосипедшінің жылдамдығы 10 км/сағ. Ол жылдамдығын 20% -ға арттырып, межеге 4 сағ ерте

келді. Велосипедші қан-дай жол жүрген?пж срочно нужно помогите пожалуйста ☹️​

Ответы на вопрос

Отвечает Грама Ростислав.

Ответ:

ПоVb= 10км/сағ

V-сын 20%арт. Vb=102=12км/сағ

t = 4  сағ  S=Vb·t=12·4=48 км