Довжина акваріума 70 см, ширина 45 см, висота 65 см. Скільки відер води по 9 л у кожному треба

влити у цей акваріум, щоби рівень води був нижче від верхнього краю акваріума на 5 см?

Ответы на вопрос

Отвечает Соловей Максим.

Ответ:

60-5=60см-высота уровня воды    Все величины переводим в дм т.к.1л=1дм³

V=7*6*4,5=189дм²-объем заполняемой части аквариума

189:9=21ведро