Два пінгвіни до зустрічв подолали 1920м, рухаючись рівномірно, з одноковою швидкісьтю До тогож один

з них рухався протягом 7 хв а другий 5 хв Яву відстань до зустрічі подолав коден пінгвін​

Ответы на вопрос

Отвечает Федотов Игорь.

Ответ:

первый пингвин 1120м, второй пингвин 800м

Пошаговое объяснение:

1). 1920 : 12 = 160

2). 160 × 7 = 1120 (м)

3). 160 × 5 = 800 (м)