Обчислити площу круга 1.r=5 см 2.r=1 см 3.d=4 см A.4π см2 Б.10π см2 В.π см2 Г.25π см2


Ответы на вопрос

Отвечает Кравченко Дима.

Відповідь:

1. Г , 2. В 3. А

Формула обчислення площі круга : S=πr^2

підставляємо замість r кожне число :

1. S=π5^2= π25

2. S=π

Якщо є d то

3. S=πd = 4π