Діаметр кола дорівнює 4,8см.знайди радіус кола


Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) Радіус це половина діаметру

r=d/2, отде

d=2r

d=2*4,8=9,6 см

2) Формула довжини кола через діаметр

С=πd, де

π≈3,14

d- діаметр кола

За умовою d=3,8 см , підставимо значення у формулу

С=3,14*3,8≈11,932 см

Отвечает Мишко Марина.

Ответ:

2,4 см

Пошаговое объяснение:

d=2r → r=d/2

r=4,8/2=2,4

r=2,4см