Чи є дані рівняння рівносильними 6x+10=40 i 6x-5=0? *​


Ответы на вопрос

Отвечает Леонова Вероника.

6x+10=40

6x - 5 = 0 \\ 6x = 5 \\ x =  \frac{5}{6}

6x=40-10

6x=30

x=5