В корзині 48 яблук з них 4/6жовтого кольору скільки в корзині яблуко жовтого кольору


Ответы на вопрос

Отвечает Шапор Егор.
Разом 48 яблук
48/6 =8 отже 1/6 =8
4*8=32 оскільки проситься 4/6