перевірити користуючись властивістю пропорції чи є рівність 2 1/7:6 1/4=4/5:2 1/3 СРОЧНОООО

ПОЖАЛУЙСТА!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Васильев Алёша.

2 1/7 : 6 1/4 = 4/5 : 2 1/3

15/7 : 25/4 = 4/5 : 7/3

15/7 * 4/25 = 4/5 * 3/7

3/7 *4/5 = 4/5 * 3/7