У майстерні в 4 коробки склали по 6 глечиків у кожну і ще залишилося 38 глечиків. Скільки глечиків

було в майстерні?

Ответы на вопрос

Отвечает Данко Юра.

Ответ:

1) 4×6=24

2)24+38=62 гл.

Отвечает Зайков Григорий.

Ответ:

1)4×6=24

2)38+24=62

Пошаговое объяснение:

Відповідь: у майстерні було 62 глечиків