У 2016 р в деякому місті мешкало 60000 жителів,а у 2018 р.---54150 жителів.На скільки відсотків

щорічно зменшувалося населення цього міста. Очень срочно!​

Ответы на вопрос

Отвечает Борисова Настя.

Ответ:

60000-100%

54150-х%

х=54150*100:60000=90,25%

100-90,25=9, 75

На 9,75% зменшулюся кожен рік

Отвечает Фролов Ярослав.

Ответ:

Сейчас прикреплю вложение к своему ответу, ожидайте...

Пошаговое объяснение: