767*. Відстань від дому до школи 1 км1300 м. Учень пройшов 1 км за1год. На3​


Ответы на вопрос

Отвечает Тесёлкина Анна.

ви малі на увазі

відстань від дому до школи 1 км 300м.учень пройшов до школи 1км.за 1/3год.на решту шляху в нього залишилося 3хв.чи встигне учень своєчасно прийти до школи,якщо буде йти з тією самою швидкістю ?

Ответ

60*1/3=20 мин, - прошел 1 км,

1000/20=50 м/мин - скорость,

300/50=6 мин - потребуется

Ответ: ученик опоздает, так как чтобы дойти до школы ему потребуется еще 6 мин