Допоможіть обчислити значення виразу 27-1,5/х/ якщо х=-2 х=-0,4 дякуємо


Ответы на вопрос

Отвечает Черняк Катя.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

27-1,5\-2\=27-3=24

27-1,5\-0,4\=27-0,6=26,4