майстер ремонтує в середньому 120 пар взуття за 6 робочих днів, а його учень стільки ж за 12

робочих днів. За скільки днів, працюючи разом, майстер та учень можуть відремонтувати це взуття?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кубасова Лера.

Ответ:

4 дня

Пошаговое объяснение:

Мастер ремонтирует 120/6=20 пар в день.

Ученик ремонтирует 120/12=10 пар в день

Вместе они ремонтируют 20+10=30 пар в день

Тогда 120 пар они отремонтируют за 120/30=4 дня