Швидкість велосипедиста 12км/ год. Це в 3 рази більше від швидкості пішохода,але в 6 разів менше

від швидкості автобуса. Знайди швидкість пішохода й автобуса.

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Сергей.

12:3=4 (км/год) швидкість пішохода

12*6=72 (км/год) швидкість автобуса

Відповідь: 4 км/год,  72 км/год.

Отвечает Бердыбаев Мадияр.

1) 12 : 3 = 4 км/год - швидкість пішохода

2) 12 × 6 = 72 км/год - швидкість автобуса

Відповідь: 4 км/год; 72 км/год