Чотири дівчинки купили цукерки. перші три дівчинки взяли відповідно 2/15, 3/15 і 6/15 куплених

цукерок, а четверта - решту - 280г. скільки грамів цукерок взяла кожна з дівчаток ​

Ответы на вопрос

Отвечает Куранова Алина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2/15+3/15+6/15= 11/15 частини куппили три дівчинки

1-11/15= 4/15 частини залишилось

280 г - 4/15

х     г - 1

х= 280 : 4/15=280 *15/4

х= 1050 г було всього цукерок

1050 * 2/15=140 г взяла перша дівчинка

1050 *3/15= 210 г взяла друга дівчинка

1050 *6/15= 420 г взяла третя дівчинка

1050- 140-210-420=280 г взяла четверта дівчинка