ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА!!!!!! ДАЮ 17 БАЛІВ!!!!!! Костюм та сукня разом коштують 680грн. Скільки

коштує кожна річ, якщо костюм коштує в 2 рази і 29грн більше ніж сукня?

Ответы на вопрос

Отвечает Мисюрина Даша.

Відповідь:

(2x+29) + x = 680

3x + 29 = 680

3x = 651

x = 217

Сукня: 217 грн.

Костюм: 2 * 217 + 29 = 463 грн.