701. Знайдіть діаметр кола, радіус якого дорівнює: 1) 14 см;2) 4 см 5 мм; 3) 3,6 дм.702. Знайдіть

радіус кола, діаметр якого дорівнює:1) 8 см;2) 5 см;3) 9,2дмпомогите пожалуйста ​

Ответы на вопрос

Отвечает Шабала Олеся.

Ответ:

#701

1) 14 × 2 = 28 см

2) 4см 5мм × 2 = 9 см

3) 3,6 дм × 2 = 72 см

#702

1) 8 ÷ 2 = 4 см

2) 5 ÷ 2 = 2,5 см

3) 9,2 дм ÷ 2 = 46 см

Пошаговое объяснение:

Щоб знайти діаметр, треба радіус помножити на 2.

Щоб знайти радіус, треба діаметр поділити на 2