3. Пригадай формулу обчислення площі прямокутника. Виконай завдання Чому дорівнює площа

прямокутника, якщо його ширина 6 ск.а довжина — у 4 рази більша?​

Ответы на вопрос

Отвечает Яркинбаева Илюза.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

площадь прямоугольника равна произведению его сторон

S = а * в

ширина х см  6 cm

длина 4* х см

S = x * 4х = 4х^2  = 4*6^2=4*36=   144  cm^2